E FTUAR NE STUDIO, GAZETARJA ANILA DUSHI

Artikulli paraprakApple dhe Google sërish markat më të fuqishme në botë!
Artikulli tjetërSHKODËR ARRESTOHEN NË FLAGRANCË 4 PERSONA