Artikulli paraprakU KËRCËNUA ME JETË, GARDA MERR NË MBROJTJE RUDINA HAJDARIN
Artikulli tjetër105 KG KOKAINË TË FSHEHUR NË NJË ENË ME RËRË DHE FURRË, PRANGA DY SHQIPTARËVE NË ATHINË! I SEKUESTROHEN 500 MIJË EURO