Mësues i popullit – Analist sportiv

 

Artikulli paraprakPREFEKTI MILLJA INSPEKTON SITUATËN NË OBOT, SITUATA PROBLEMATIKE POR FATMIRËSISHT NUK KEMI DËME NË NJERËZ DHE GJËNË E GJALLË
Artikulli tjetër42 TË ARRESTUAR NË ITALI, XHAFAJ: 2 VJET HETIME MES POLICIVE TË DY VENDEVE