FATMIRËSISHT NUK KA VIKTIMA NË NJERËZ, VETËM DËME MATERIALE. Festa e Krishtlindjes nuk ka kaluar pa incidente ne rruget e qarkut te Shkodres.

Nje aksident I rende eshte regjistruar rreth ores 14 te se enjtes ne segmentin rrugor Shkoder Kryebushat ne vendin e quajtur Beltoje. Sipas deshmitareve ne vvendin e ngajrjes behet me dije se ne kete aksident jane perfshire nje biciklete dhe nje autoveture, ku nga perplasja ka marre plage te rende drejtuesi I bicikletes. Menjehere ne vendin e ngjarjes kane mberritur efektiv te policise se Shkodres te cilet po hetojne per zbardhjen e rrethanave te ketij aksidenti te rende. Sipas policise se Shkodres behet me dije se shkak I ketij aksidenti ka qene mos respektimi I shenjva te qarkullimit rrugor. Nderkohe pavaresisht aksidentit, si rezultat I perplasjes, kjo ngjarje ka shkaktuar radhe te gjata ne segment rrugor, duke krijuar bllokimin e trafikut per disa minuta cka sjelle edhe nderhyrjen e policise rrugore per te disiplinuar trafikn

 

 

 

[iframe width=”300″ height=”510″ src=”//www.youtube.com/embed/pn7ezFDdgMU” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakSIRI,EKSTREMISTËT E ISIS RRËZOJNË NJË AVION
Artikulli tjetërFESTA E KRISHTLINDJES