Policia e Shkodres arreston 14 efektive policie dhe ish efektive policie dhe punonjes dhe ish punonjes.

14 te arrestuarit jane te dyshuar per abuzim me nje tender per rikonstruksionin e komisariatit te policise ne Malesi te Madhe para 4-5 vitesh.

Artikulli paraprak“DHIMBJE QË S’KA FJALË”! PËRLOT BABAI I TË RIUT QË U MBYT TEKSA SHPËTOI VËLLANË E MIKUN: UROJ QË KJO TË MOS I NDODHË ASKUJT!
Artikulli tjetër“DRITHËRIMA” NË LORO BORIÇI, CRAIOVA “KËRCËNON” PORTËN VENDASE