Kandidati socialist Benet Beci ka votuar në Shkodër.

“Kemi folur shumë gjatë kësaj fushate sot do të flasin qytetarët.

Është një ditë e rëndësishme për Shkodrën të shkojnë sa më shumë drejt qendrës së votimit.

Falenderoj edhe gazetarët që kanë qenë korrektë gjithë këtë kohë. Pjesëmarrja deri më tani është 8%.”- tha Beci.

Artikulli paraprakBERISHA VOTON NË SHKOLLËN ‘KOSOVA’: DITË FITOREJE, NESËR SHQIPËRIA ARKIVON PËRFUNDIMISHT MONIZMIN E SHËMTUAR
Artikulli tjetërI SHOQËRUAR NGA KRYEMADHI DHE TRE FËMIJËT, VOTON META: SOT DITË E MADHE PËR SHQIPËRINË, MERR FUND MONIZMI ABSOLUT