Dy persona kanë mbetur të plagosur pas shpërthimit të  bombolës së gazit.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në Has.

Artikulli paraprakNË MAKINË ME 26 KG KOKAINË DHE ME VLERË 5 MILIONË EURO, ARRESTOHET ÇIFTI SHQIPTAR NË ITALI
Artikulli tjetërTONIGHT – 20.09.2022