Artikulli paraprakPËRPARIMI I DIALOGUT KOSOVË-SERBI, LAJÇAK VIZITON PRISHTINËN DHE BEOGRADIN
Artikulli tjetërPARASHIKIMI I MOTIT, SOT ÇADRËN ME VETE, RESHJE SHIU MESATARE DHE ME INTENSITET TË LARTË