Artikulli paraprakLAJM I FUNDIT/ AKSIDENT NE AKSIN SHKODER-VELIPOJE. NJE AUTOVETURE PERPLAS NJE MOTORÇIKLETE, DREJTUESI LARGOHET NGA VENDNGJARJA
Artikulli tjetërKTHJELLIME DHE SHTIM VRANËSIRASH NË ORËT E PASDITES, SI PARASHIKOHET MOTI PËR DITËN E SOTME