Artikulli paraprakNUK IU BASHKUAN PADISË NDAJ OLTA XHAÇKËS, BARDHI SHKARKON ORJOLA PAMPURIN DHE ARBI AGALLIUN
Artikulli tjetërBEGAJ PRET DELEGACIONIN E ASAMBLESË PARLAMENTARE TË NATO-S