Një grua ka shpëtuar mrekullisht përplasja nga autobusi pasi është shtyrë nga taksisti me të cilin po udhëtonte. Ngjarja ka ndodhur në Stamboll, teksa taksisti është ndaluar

Sipas informacioneve të marra, rreth orës 07:00 të datës 1 dhjetor, taksisti DP, i cili lëvizte në rrugën Beyoglu Refik Saydam, ka nisur të debatojë me pasagjeren në mjetin e tij.

Sipas Agjencisë së lajmeve AA-së, diskutimi mes shoferit të taksisë dhe pasagjeres ka vazhduar. Gjatë diskutimit, pasagjerja është shtyrë nga shoferi është përplasur nga autobusi që kalonte nëpër rrugë. Nga ngjarja gruaja ka mbetur e plagosur lehtë.

Me denoncimin e situatës, policia ka nisur hetimet për ngjarjen dhe ka konstatuar se momenti i sherrit është regjistruar nga një shtetas tjetër me kamerë celulari.

KLIKO KËTU

Artikulli paraprakPOLICIA E SHKODRËS ARRESTON 2 SHTETAS, NJËRI NGA KOSOVA, DONTE TË KALONTE NË MURIQAN ME ID TË FALSIFIKUAR
Artikulli tjetërSHKODËR, ARTIZANIA E CILA RUAN TRADITËN