LEZHË

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjusr këtë pasdite në qytetin e Lezhës.

Si pasojë, 1 person është plagosur. Raportohet se i plagosuri është Odise Simoni 30 vjeç.

Simoni është dërguar në spital, ku është jashtë rrezikut për jetën.

Autori është identifikuar nga policia dhe është shpallur në kërkim.