Tjetër përplasje afër pallati me Shigjeta.

Raportohet se tifozët holandezë janë përfshirë në një tjetër sherr pranë një hoteli të njohur në kryeqytet në këtë zonë të Tiranës.

Kujtojmë se disa incidente janë regjistruar mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku më i fundit ishte ai pranë drejtorisë së Policisë.

Artikulli paraprakSHERRI MES TIFOZËVE HOLANDEZË DHE SHQIPTARIT, POLICIA JEP VERSIONIN ZYRTAR: 45-VJEÇARI KA MBETUR I PLAGOSUR, JA SI NDODHI NGJARJA
Artikulli tjetërFRIKA E PËRPLASJES SË TIFOZËRIVE, KORDONË POLICIE NË “BLLOK”