Artikulli paraprakZBATIMI I HARTËS SË RE GJYQËSORE, MANJA PRET NË ZYRË KRYEPROKURORIN ÇELA DHE KRYETAREN E KLGJ, LLAGAMI
Artikulli tjetërTË HAPUR PËR TAKIME TË REJA…ÇFARË THONË YJET PËR JU SOT