Ndeshja finale e Champions League mes Liverpool dhe Real Madrid është shtyrë për 15 minuta. UEFA ka marrë këtë vendim për shkak se në stadiumin Stade De France ka disa tifozë që akoma nuk kanë hyrë brenda.

Takimi ishte programuar të luhej në orën 21.00, por do marrë jetë në orën 21.15. “Beteja” po pritet me padurim nga tifozët (80 mijë të pranishëm), ku pas pak orësh do mësojmë ekipin që do të jetë në majën e Europës.

https://twitter.com/RMCsport/status/1530622280291733510?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1530622280291733510%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.balkanweb.com%2Fuefa-shtyn-finalen-e-champions-league%2F

Artikulli paraprakTRAGJEDIA ME TRI VIKTIMA NË FUSHË ARRËS, FLET FQINJI QË TENTOI TË NDIHMONTE NËNËN DHE DY VAJZAT
Artikulli tjetërNDARJA NGA JETA E ISH-PRESIDENTIT NISHANI, DELEGACIONI I BE: KA DHËNË NJË KONTRIBUT TË RËNDËSISHËM PËR…