KASTRAT, EMIGRANTI I DHA FUND JETËS NË MESDITËN E SË SHTUNËS

Nje 55-vjecar ka varur veten ne mesditen e se shtunes ne banesen e tij.Ngjarja e rende ka ndodhur rreth ores 13:00 te dates 2 gusht ne fshatin Rrapsh te Komunes kastrat ne Malesine e Madhe.

Sipas Komunikates se policise se Qarkut Shkoder, me datën 02. 08. 2014, rreth orës 13.00, është gjetur i vetëvarur në banesën e tij në Fshatin Rrapsh, Komuna Kastrat e rrethit Malësie Madhe, shtetasi Llesh Frangaj, vjeç 55. Policia deklaron se ne vendin e ngjarjes ka shkuar menjehere grupi hetimor per te kryer veprimet e para hetimore, si dhe per te sqaruar rrethanat e ngjarjes.Viktima eshte derguar pa jete ne Spitalin rajon te Shkodres.Nderkohe, burime te tjera jozyrtare nga vendi I ngjarjes, thone se 55-vjecari kishte pak kohe qe ishte kthyer per pushime nga Amerika, ku ka edhe pjesen tjeter te familjes.

 

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”//www.youtube.com/embed/HiOkdqqKqLM” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakTifozët të shqetësuar për vllazninë
Artikulli tjetërFLET TRAJNERI BRENDAN ROGERS: KATEGORIKISHT JO