Situata aktuale që po kalon skuadra e Vllaznisë ka shqetësuar dhe tifozët e Vllaznisë. Të pyetur a janë në dijeni të asaj se cfarë po ndodh aktualisht në kampin shkodran, shumë tifozë e kanë cilësuar si te pavend gjithë rrëmujën e krijuar qoftë nga kompania “Gea Sport” por dhe Bashkia e Shkodrës që duhej të ishte treguar më e përgjegjshme për ekipin.

 

 

 

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”//www.youtube.com/embed/t7fRvTYc1fA” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprak“GEA SPORT” – BASHKIA, SI TELEFON I PRISHUR
Artikulli tjetërVETËVARET 55-VJEÇARI