Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, duket se mes Bashës dhe Berishës, ka zgjedhur këtë të fundit.

Edhe pse nuk ishte e pranishme në Foltoren që mbajti Berisha në Shkodër, sot Voltana u pa në Kuvendin që e thirrur nga ish-kreu i PD, që po zhvillohet në ‘Air Albania’.

Artikulli paraprakBERISHA SULMON BASHËN: KRYETARI YNË S’LËVIZI NJË GJETHE NË PROTESTAT E FUQISHME TË TIRANËS
Artikulli tjetërBERISHA SULMON YURI KIM: PO SILLET SI AMBASADORE E BASHKIMIT SOVJETIK