SHTRIMI I KËTIJ YFTARI ËSHTË NJË SHENJË MIRËNJOHJEJE DHE FALENDERIMI .

Ndersa kane mbetur edhe pak dite nga muaji I shenjte i Ramazanit shoqata kulturore- humanitare “Yunus Emre” ka organizuar sofren tradicionale te iftarit, ku ishin te ftuar besimtare te shumte mysliman si dhe personalitete te njohura te qytetit te Shkodres. Administratori i shoqates “Yunus Emre” YMER OSMAN DEMIRBASH falenderoj te pranishmit per ardhjen ne kete iftar I cili vjen ne prag te festes se madhe te Ramazanit.
Shtrimi I ketij iftari sipas shoqates “Yunus Emre” eshte nje shenje mirnjohje dhe falenderimi per te gjithe besimtaret mysliman dhe vecanarisht agjeruesit.

Artikulli paraprakTRAFIKU, RIKONSTRUKTOHET URA E BAHÇALLEKUT
Artikulli tjetërTË RREZIKUAR NGA PIKAT E KARBURANTIT ( Video )