17 C
Shkoder, AL

NIGHT STAR COCTAIL & FESTË NË TREN ME “EKO MENDJE”

Nje puntate qe ne pjesen e pare flasim per kokteilete ne nje nga baret me "In" ne qytetitn e Shkodres. Ne pjesen e dyte...

ENCA HAXHIA – STAR PLUS TV

http://www.youtube.com/watch?v=3_LMbCZyg0U

NIGHT STAR – INVA GASHI & RONELA HAJATI

{mp4remote}http://80.78.68.49:6060/owncloud/nightstar/INVA GASHI_RONELA_HAJATI_18.04.2015.mp4{/mp4remote}

ENEDA TARIFA E PRANON “PO KAM KONSUMUAR LËNDË NARKOTIKE”

Kengetarja Eneda Tarifa ne intervisten e saj ne Nighth Star tregon planet e saj per te ardhmen, por edhe kur ka qene hera e pare qe ka perdorur lende narkotike.

SINAN VLLASALIU NË NIGHT STAR DHE DASHURIA E TIJ PËR MUZIKËN

Sinan Vllasaliu eshte nje nder kenegatret me te dashur te muzikes shqiptare ku ne shume vite ka sjelle kenge nga me ta ndryshmet e nuk mungojne as bashkepunimet.

Na ndiqni

70,795FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA