23 C
Shkoder, AL

JORGO PAPINGJI DHE DEVIS XHERAHU, DY MIQ PËR KOKË

Jorgo Papingji dhe Devis Xherahu dy miq per koke.

NIGHT STAR – SKIVI & ARTUR MUCA

{mp4remote}http://80.78.68.49:6060/owncloud/nightstar/NIGHTSTAR18.mp4{/mp4remote}

NIGHT STAR – LORENC HASRAMA – 20.12.2017

http://www.youtube.com/watch?v=h5WCQUc3sI0

KUR XHESIKA POLO FLET PA DOREZA

Xhesika Polo ne nje interviste ekskluzive per Night Star a ka rrefyer disa detaje nga karriera e saj apo edhe jeta e sa private.

NIGHT STAR – 03.02.2018

http://www.youtube.com/watch?v=_sBgibNSIDM

MATEUS FRROKU DHE “RRAK TAK”

Kengetari Mateus Frroku eshte bere pjese e emsionit Night Star ku ka folur rreth super sukesit "Rrak Tka" me Bujar Qamilin.

NIGHT STAR COCTAIL & FESTË NË TREN ME “EKO MENDJE”

Nje puntate qe ne pjesen e pare flasim per kokteilete ne nje nga baret me "In" ne qytetitn e Shkodres. Ne pjesen e dyte...

Na ndiqni

76,937FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA