30-vjeçari Can Kariçi, i riu që iu bë atentat mbrëmjen e sotme në Kodër Kamëz nuk është një emër i panjohur për policinë e Shtetit.

Më 26 shkurt të këtij viti i riu u arrestua në kuadër të një aksioni të ushtruar nga Forcat Speciale Renea, Forca e Posaçme Operacionale në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit, DVP Lezhë dhe Komisariati i Policisë Kurbin, pasi iu gjet arsenal armësh dhe targa të vjedhura.

Artikulli paraprakGJENDEN TË VDEKUR PRINDËRIT E AKTORES SË NJOHUR, DYSHOHET SE NDËRRUAN JETË NGA…
Artikulli tjetërPJESËN E DYTË TË DITËS PRITEN RESHJE SHIU, NJIHUNI ME PARASHIKIMIN E MOTIT PËR SOT