Më pak se 1000 vetë ka mbledhur ish-Kryeministri Sali Berisha në protestën e sotme të organizuar prej tij para Kryeministrisë.

Janë siguruar pamje ku duket qartë numri i personave që kanë shkuar për të mbështetur i ish-Kryeministrin Sali Berisha, i cili ka nisur aksionin që sipas tij do ta rikthejë si drejtues i vendit.

Artikulli paraprakEDITH HARXHI: BALLKANI I HAPUR, NJË PËRRALLË E SHËMTUAR! KOMBI YNË NË RREZIK NGA RAMA DHE VUÇIÇ
Artikulli tjetërBERISHA MBAN PROSTESTË POSHTË ZYRËS SË TIJ, RAMA POSTON NË FACEBOOK