Një 40-vjeçar ka mbetur i plagosur pasditen e kësaj të shtune, pasi dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga një lartësi e vogël, teksa punonte në stadiumi “Air Albania”.

I lënduari, i identifikuar me inicialet H. M. ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikulli paraprakDEL REZULTATI, JA CILI ESHTE QYTETI I PARE QE SHKARKON LULZIM BASHEN
Artikulli tjetërSHPËRTHIM NË NJË BANKË, HUMBIN JETËN 14 PERSONA, PLAGOSEN DHJETËRA TË TJERË