Kryetari i bashkisë Shkodër Benet Beci përmes një postimi bën të ditur se gazeta e njohur italiane“Corriere Della Sera” rendit Shkodrën mes destinacioneve për t’u vizituar nga turistët për 2024-ën.

POSTIMI I PLOTË
“Corriere Della Sera” gazeta e njohur italiane, rendit Shkodrën mes destinacioneve për t’u vizituar nga turistët për 2024-ën.
“Muzeu Kombëtar i Fotografisë Marubi , kishat, xhamitë dhe kalaja e madhe e Rozafës ia vlen të vizitohen. Peisazhe që ndjekin njëra-tjetrën derisa të arrini në Valbonë, ndalesa ideale për të apasionuarit pas ecjes”- shkruan gazeta italiane që fton turistët të vizitojnë Shkodrën dhe Shqipërinë.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid037ccjZufSsX7q8wnG4FrobpcbadwY6fMGVTkZwSZ1tEEKfMouwSztg53aKW3in6aFl&id=100063543730287

Artikulli paraprakRAMA KONFERENCË ME HOMOLOGUN BAVAREZ: EMIGRACIONI I PALIGJSHËM KËRKON REAGIM TË PËRBASHKËT NGA FAMILJA E BE-SË!
Artikulli tjetërLIGJI PËR KOMISIONET HETIMORE, REAGON BASHA