REAL MADRIDI RIKTHEN SI DREJTOR  SPORTIV, RAULIN .

Samuel Eto’o pritet që karrierën ta vazhdoj në Premierligë. Ai është ne negociata me West Hamin. Pas ndarjes me Chelsean, Samuel Eto’o ka marrë shumë oferta. Juventus, Roma, Sampdoria dhe Queens Park Rangers janë disa nga klubet që po shfaqin interesim për sulmuesin e Kamerunit. Por, ish anëtari i Interit, Barcelonës e Real Madridit mund të përfundoj diku tjetër. Sipas Goal.com Ai është ne negociata me West Hamin. Etoo’o kishte oferta edhe nga Lindja e Mesme, SHBA dhe Turqi.

Raul pritet të rikthehet në Real Madrid, por jo si futbollistë. Legjenda e ekipit madrilen tani do të emërohet drejtor sportiv i skuadrës nga Santiago Bernabeu. Skuadra e Real Madridit e ka një projekt për rikthimin e Raulit në Santiago Bernabeu, raporton, El Mundo. Legjenda e ekipit madrilen tani do të emërohet drejtor sportiv i skuadrës nga Santiago Bernabeu. Ish reprezentuesi i Spanjës aktualisht është anëtar i skuadrës nga Katari, Al Sadd. Por, numri një i Realit, Florentino Perez po mendon që menjëherë ta emëroj drejtor sportiv, në vend të Miguel Pardeza

Artikulli paraprakMIRATOHET NDARJA E RE TERRITORIALE
Artikulli tjetërBASHKIA MBETET NË PRITJE DERI TË SHTUNËN