Atmosfera magjike, shtëpitë tipike të bardha me çati blu, tarraca me pamje mahnitëse dhe me pishina: nuk jemi në ishullin e famshëm grek të Santorinit, por në Kinë, në Santorini Dali Resort në provincën e Yunnan.

Videot e influencuesve në rrjetet sociale që vizitojnë këtë “Santorini të rremë” kinez, të krijuar në liqenin Erhai, një kopje shumë besnike e destinacionit shumë të famshëm turistik në detin Egje, janë shumë të famshme në TikTok.

Artikulli paraprakBONUSI I BEBES, NGA VITI 2019 PËRFITUAN MBI 210 MIJË FËMIJË
Artikulli tjetërPD LEZHË GATI EMRAT E KANDIDATËVE PËR DEPUTET