ZEF HILA MERR MBËSHTETJEN E PLOTË TË BANORËVE PËR FITORE NË 21 QERSHOR. Kjo ka qene pritja qe I ka rezervcuar fshati Stajka kandidatit te Partise Demokratike Zef Hila. Ai eshte pritur me entuziazem duke dhene sinjalin e plote te fitores ne 21 Qershor.

Nga ana e tij, kryetari I grupit te Punes Gjoke Uldedaj, u shpreh se kjo pritje eshte nje mesazh io qarte per nje vote masive ne 21 Qershor. Mes entuziazmit te banoreve, kandidati I PD Zef Hila, nga fshati Stajka ka marre mesazhin e qarte per nje vote plebishitare ne zgjedhjet e 21 Qershorit ne komunen e Bushatit dhe ne te gjithe territorin e Bashkise se re Vau Dejes.

Artikulli paraprakHAPET EKSPOZITA ME FOTOGRAFI “EMOCION”
Artikulli tjetërASAMBLEJA KOMBËTARE E KISHËS KATOLIKE