Është gjetur i vrarë me armë zjarri një 35-vjeçar në Kodër Kamzë, brenda një automjeti.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:00.

Mësohet se automjeti ku është gjetur i vrarë 35-vjeçari është me targa të huaja.

Deri më tani nuk dihet identiteti i viktimës dhe rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja.

Artikulli paraprakVLLAZNIA-KUKËSI NË PAQE, NJË PIKË VLEN PAK PËR KREUN
Artikulli tjetërPJESË E ALBUMIT MË TË RI, CAPITAL T ZBULON NJË TJETËR SUPER BASHKËPUNIMIN