Capital T është një nga reperët më në zë shqiptar dhe këtë vit ka qenë shumë aktiv me projekte të reja. Pas një viti mjaft të suksesshëm, ai po e mbyll 2021 në mënyrë më të mirë të mundshme. Capital T po sjell albumin më të ri muzikor me titullin “Heart Broken Kids”, dhe që pritet të lançohet sonte në mesnatë.

Reperi ka treguar se pjesë e albumit do të jetë edhe MC Kresha dhe të gjithë mezi po presin të shohin se çfarë kanë gatuar reperët.

Sakaq, pjesë albumit të tij do jetë edhe një tjetër reper: Elineli. Lajmin e ka dhënë vet Capital përmes një postimi në rrjetin soocial, Instagram, ku pozon krah tij teksa shkruan: “Sajko Elli pjesë e #HEARTBROKENKIDS”

Artikulli paraprakGJENDET BRENDA NJË AUTOMJETI NJË PERSON I VRARË ME ARMË ZJARRI
Artikulli tjetërPOLICIA JEP DETAJET PËR VRASJEN E 35 VJEÇARIT: RRETHOHET ZONA