Nje 53-vjecar eshte gjetur i pajete sot ne rruge ne Kombinat. Ngjarja ndodhi rreth orës 06:30, në Kombinat, në trotuar është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune shtetasi P. G., 53 vjeç.

Paraprakisht dyshohet se ka nderruar jete per shkaqe natyrale.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikulli paraprakMAKINA MERR PËRPARA TURMËN E NJERËZVE, 5 VIKTIMA DHE MBI 40 TË PLAGOSUR
Artikulli tjetërMËNGJESI NIS ME VRANËSIRA, POR NË MESDITË PRITEN RREBESHE