Kryetarja e Qarkut të Shkodrës Greta Bardeli ka qënë e ftuara e radhës e emisionit Tonight në ekranin e Star Plus Tv . Sfidat e saj ne krye te këshillit të Qarkut të Shkodrës kane qene pjese e diskutimeve të këtij emisioni të pare të zonjës Bardeli në Star Plus.

Por gjate kësaj bisede ajo është shprehur se reforma që po ndërmerr qeveria shqiptare është antikushtetuese. Nga ana tjetër, zonja Bardeli duke folur edhe në rolin e nën kryetarës së Partisë Demokratike është ndalur tek zhvillimet më të fundit, tek protesta e opozitës. Tonight, vjen çdo temë arte ne ekranin e Star Plus, me tema te aktualitetit politik dhe jo vetëm të cilët sjellin të vërtetat e pathëna të tyre.

Artikulli paraprakFUNDVITI, SHKODRANËT MË PAK REZERVIME SE NJË VIT MË PARË
Artikulli tjetër“POEZIA NE FESTË” NË SHKODËR, AKTORËT PRANË NJERËZVE