Humbja e fundit e Vllaznisë në ndeshjen ndaj Laçit ishte në fokusin e emisionit “Star Sport”, që transmetohet çdo të hënë në ekranin e Star Plus. Të ftuarit në studio, Kujtim Shaba, Qashif Hoxha dhe Admir Uruçi, komentuan rreth ndeshjes së fundit të ekipit kuqeblu.

Në këtë emision, hapësirë kishin edhe problematikat që po kalon shumësportëshi i Vllaznisë, ku i ftuar në studio ishte ish-shefi i Sport Klub Vllaznia, Mark Krroqi.

“Star Sport” në javët në vijim do të jetë si zakonisht çdo të hënë në ora 21:00.

Artikulli paraprakVLLAZNIA BASKET MESHKUJ TË MËRKURËN NDAJ KAMZËS
Artikulli tjetërBASKET FEMRA, VLLAZNIA E MBYLL NË KATËRSHE