Pas pak, ora 15.00, në EeTimes.al me gazetarin Ergys Kavaja. Flasim për punë dhe projekte, për ofertën që sjell për Shkodrën me programin tim. Faleminderit!
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0Vt6usVeVarNCZakApFHjvzqtESoeepW8ZA52YgEcCmcGjVUiMNiXQpEovWe6DDXFl&id=100063543730287&sfnsn=mo&mibextid=RUbZ1f

Artikulli paraprakHILA: HOTEN DO JETË NË VEMENDJEN E BASHKISË VAU DEJËS
Artikulli tjetërFILLOJNË PËRGATITJET PËR “PRANDVERË ME KANGË”