Rradhën tani e ka rruga e Dukagjinit, për t’i dhënë vëmendjen dhe zhvillimin që i takon!

Artikulli paraprakRUSËT BOMBARDOJNË RAJONIN E DONETSK-UT, HUMB JETËN NJË GRUA!
Artikulli tjetërMIRATIMI I DEKLARATËS PËR TË ZHDUKURIT, OSMANI: ARRITJE E SUKSESSHME DREJT NORMALIZIMIT TË MARRËDHËNIEVE ME SERBINË