Kandidati i Partisë Socialiste për bashkinë Shkodër Benet Beci ka folur rreth planeve të tij nëse do të jetë nën drejtimin e bashkisë së Shkodrës. Ai ka prezantuar pikat e tij më të forta në krahasim me kandidatët e tjerë se pse qytetarët shkodranë duhet të ja besojnë drejtimin e bashkisë kandidatit Beci.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02VuBsaEymXHewR7icvjhbuZoax28E6mrqvLA1bzoCoFgpfzMMC32UBFS2ik75vQEGl&id=100063543730287&sfnsn=mo&mibextid=RUbZ1f

Artikulli paraprakUNIVERSITETI ZHVILLON KONKURS PËR MATURANTËT
Artikulli tjetërAMBASADORJA AMERIKANE NË OKB: KOSOVA DHE SERBIA URGJENTISHT TA ZBATOJNË MARRËVESHJEN