Ledri para më shumë se një javë ishte musafir special në spektaklin e Big Brother Albania VIP.

Ai i surprizoi banorët e BBV-së, por veçanërisht Dj Pm dhe Dj Dagz.

Ledri në surprizën në shtëpi kishte të veshur një këmishë të bardhë, të markës Off-White të cilën më pas ia kërkoi Monika, njëra nga banoret aty.

Madje këmishën, Monika Lubonja zgjodhi ta vishte dy ditë më parë, në spektakël. E çmimi i kësaj këmishe të markës Off-White kap vlerën e 600 dollarëve.

Artikulli paraprakE ZBULOJNË MEDIAT SERBE: BERISHA DO T’I BËJË ‘PRITË’ VUÇIÇIT NË AEROPORT
Artikulli tjetërDRANDE XHAJ I PËRGJIGJET FATMIR BASHLIT: TI HEDH BALTË MBI 5 MJESHTRA TË MËDHENJ? TI JE NJË ZERO!