Tiranë | Rreth orës 15:50, në Shkozë, në afërsi të shkollës “Androkli Kostollari”, ka rënë zjarr në banesën e shtetases M. B., 90 vjeçe, e cila jetonte e vetme dhe si pasojë e zjarrit ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të përcaktuar shkaqet e rënies së zjarrit dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Artikulli paraprakARRATISET NGA EGJIPTI, JA KUSH ESHTE SHTETASI QE RA NE PRANGAT E POLICISE NE SHKODER
Artikulli tjetërAKSIDENTI I FRIKSHËM ,MAKINA PËRFUNDON BRENDA NË SHTËPI