Një aksident masiv ka ndodhur në aksin Elbasan-Metalurgji mbrëmjen e sotme.

4 makina janë përplasur me njëra tjetrën dhe si pasojë janë plagosur dy persona.

Ende nuk dihet se si është gjendja shëndetësore e të lënduarve. Policia ndodhet në vendin e aksidentit për të zbardhur rrethanat e plota.

Artikulli paraprakPAK PARA POP ART FESTIVAL, DAFINA ZEQIRI I DËRGON NJË MESAZH EMOCIONUES ARILENA ARËS
Artikulli tjetërNDODH E PAPRITURA/ DY OPINIONISTET FUTEN LOJTARE NE SHTEPINE E BIG BROTHER VIP