TË DIELËN NË ORËN 19:30 VOLTANA ADEMI DO TË PREZANTOJË PROGRAMIN

Artikulli paraprakPS: PD PO BËN NJË FUSHATË SHPIFJESH DHE MASHTRIMESH
Artikulli tjetërBUSHAT, KANDIDATI LLESHI: 850 MLN DËM PËR UJËRAT E ZEZA