Ashtu siç kishte paralajmëruar Kryeministri Edi Rama është nisur sot për në Ukrainë.

Ai shfaqet me kryeministrin e Malit të Zi Dritan Abazoviç në shkallët e avionit “Ismail” të Air Albania teksa përshëndet me dorë para se të hyjë në kabinë.

“Për Kiev me ftesë të Presidentit Zelensky”, shkruan Rama.

Artikulli paraprakMALËSI E MADHE, PO LËVIZTE ME ARMË ZJARRI NË MOTOÇIKLETË, ARRESTOHET NË FLAGRANCE 22-VJEÇARI
Artikulli tjetërNGA ARMA NË MAKINË, ANTIPLUMBI DHE PASURIA E MADHE, FLET MOTRA E ALEKSANDËR SADIKAJT: JEPTE PARA ME FAJDE, POR…