Personazhi më i komentuar i muajit të fundit, Bora Zemani është hospitalizuar.

Lajmi është bërë i ditur nga mikesha e ngushtë, Semi Jaupaj.

Ajo ka postuar një fotografi nga spitali ku ka shkuar për vizitë. Dora e Borës është me serume.

“Në të mirë e në të keq, gjithmonë bashkë” – është shprehur Semi.

Problemi shëndetësor nuk është precizuar por ne urojmë që ta kalojë sa më shpejt. /Prive.al

Artikulli paraprakDERISA FANSAT PRESIN FOTO ME GRANITIN, FIFI POSTON FOTO ME NJË MASHKULL TJETËR, KUSH ËSHTË AI
Artikulli tjetërLAJMI I FUNDIT/ SHEMBET PALLATI 4 KATESH, 12 TE ZHDUKUR, MES TYRE DHE NJE GRUA SHTATEZANE