VOLTANA ADEMI: TI SHËRBEJMË ME PASTËRTI DHE NDERSHMËRI SHKODRËS. Rajoni dy ka qene ndalesa e radhes e takimeve te candidates se partise demokratike Voltana Ademi ne qytetin e Shkodres. Ajo eshte mikpritur nga banoret e ketij rajoni, te cilet masivisht kane pershendetur zonjen ademi duke deklaruar nje vote masive per partine demorkatike.

Nen Kryetari I partise demokratike Bujar Hoti, denoncoi serish, manipulimet qe po tentojne ti behen votes se lire. Nga ana e saj, kandidatja e PD-se, ftoi te gjithe qytetaret qe te votojne partine demokratike, per ti sherbyer me perulje, pasterti dhe ndershemeri ketij qyteti, ne kuader te programit per Shkodrën e së armdhes.

Artikulli paraprakSHLLAKU DHE TEMALI, MBËSHTESIN ZEF HILËN
Artikulli tjetërBËRDICA ME 21 QERSHOR, DO TË ZGJEDHË VOLTANA ADEMIN