Artikulli paraprak“BASHKOHUNI ME NE O NJERËZ”, GREVISTËT E ZHARRËZËS HYJNË NË TIRANË
Artikulli tjetërVOLTANA ADEMI-RAMËS : “HOQE KRENARINË E KULTURËS SHQIPTARE DHE MBAN NË PUNË KRIMINELË”