Gjate inspektimit te rruges Shkoder-Velipoje, Rama dhe kryebashkiakia Ademi nuk i kane shpetuar batutave

 

Ademi: Po me vjen mire qe Bushati eshte dakord me propozimet e mia per Shkodren

Rama: Ai plasi të të afrohet po ti s’do Rama: Edhe une dua por ti s’do

I pyetur nese do i pergjigjet kerkeses se qeverise malazeze mbi kalimin e koridorit blu nga Podgorica dhe jo nga Ulqini, Rama nuk kurseu ironine. Edhe ju si ato ne Vlore nuk shquheni per durim Ne po afrohemi me Voltanen jo me me Malin e Zi

Artikulli paraprakRAMA INSPEKTIM NE RRUGEN SHKODER-VELIPOJE
Artikulli tjetërDITA E RINISE, VOLTANA ADEMI ME TE RINJTE E SHKODRES