“VLLAZNIT ULTRAS” TAKIM ME POLICINË DHE DREJTUESIT E EKIPIT. Për ndeshjen mes Vllaznisë dhe Laçit janë marrë të gjitha masat e duhura organizative për të mos patur asnjë problem.

Pikërisht për këtë drejtuesit e klubit dhe të policisë së Qarkut Shkodër kanë patur një takim me përfaqësues të grupimit të tifozëve “Vllaznit Ultras”. Pas këtyre masave, administratori Kalamishi është shprehur i bindur se ekipi do të arrijë një fitore ndaj Laçit, falë dhe mbështetjes së tifozerisë shkodranë.Tashmë ndeshjen e radhës për Vllaznisë, pritet të ketë një interesim akoma më të madh sidomos nga tifozët shkodranë, në mbështetje të ekipit për arritjen e suksesit të radhës. 

 

 

 

[iframe width=”300″ height=”360″ src=”//www.youtube.com/embed/h9eeTi2vqcc?feature=player_detailpage” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakITALIA PARALIZOHET NGA GREVAT
Artikulli tjetërVLLAZNIA – LAÇI, KËRKOHET FITORJA E KATËRT