Ditën e djeshme në Pallatin e Kongreseve ka filluar Festivali i Këngës ku 16 këngëtarë do të prezantojnë këngët e tyre.

Ndërsa, në promon e “Big Brother VIP” për natën e spektaklit të sotëm u tha se Beatrix do të ketë befasinë më të madhe ndonjëherë nga ‘Vëllai i Madh’.

“Për herë të parë, që kur është bërë pjesë e shtëpisë së ‘Big Brother’, Beatrix do të ketë një nga surprizat më të mëdha të bëra ndonjëherë. Ku do të shkojë ajo?”, thuhej në promo.

Burime ekskluzive për “Kryefjala.com”, kanë mësuar se do të bëhët një lidhje direkte nga BigBrother VIP me Festivalin. Beatrix do të shkoj në Pallatin e Kongreseve për të dëgjuar performancën e vëllait të saj Albanit me këngën “Theje”.

Artikulli paraprakSKANDALI ME PAGAT, FLET KREU I GRUPIT PARLAMENTAR TË PS, TAULANT BALLA
Artikulli tjetërVRAU DY DJEMTË E MITUR, PLAGOSI GRUAN DHE U VETËVRA, NJË VIT MË PARË SHQIPTARI ISHTE DENONCUAR NGA FËMIJËT