KRYETARI I PD FTON SHKODRANËT TË ZGJEDHIN VOLTANA ADEMIN PËR BASHKINË SHKODËR. Kjo ka qene pritja qe shkodra I ka ofruar kryetarit te Partise Demokratike, Lulzim Basha ne mitingun permbylles te fushates elektroale ne qender te qytetit.

Gjate ketij takimi ku present kane qene simptazinat dhe anetare te partise Dem,okratike, ka qene kandidatja e PD-se Voltana Ademi, e cila ftoi shkodranet qe ne 21 Qershor ti besojne projektit te saj per shkodren e se ardhmes . Nga ana e tij Basha, ftoi shkodranet qe te votojne partine Demorkatike sin je vote kunder kesaj qeverie qe sipas tij po varferon cdo dite shqiptaret. Ne 21 Qershor, Voltana Ademi kerkon voten e shkodraneve per ti dhene mundesi zhvillimi te metejshem Shkodres.

Artikulli paraprakMYFTIU I SHKODRËS URON MUAJIN E RAMAZANIT
Artikulli tjetërBUSHATI VENDOS “VULËN”, PRITJE MADHËSHTORE PËR BASHËN