Një situatë tepër e skiletshme ka ndodhur kësaj here në emisionin “Expuls”.

Një debat aspak zakontë ku Ledion Muçaraku dhe Taku, jetimi i PS-së nga Shkodra u ballafaquan në emision.

Taku hodhi akuza të rënda ndaj Muçarakut, ish-presidenti i firmës piramidale, gjë për të cilën ka qenë dhe i dënuar më burg.

Sipas Takut, Muçaraku i ka vjedhur lekët Takut,të cilat ia dërgonin fansat nga Amerika. Mos mjaftonin me kaq debati u bë më i ashpër pasi sipas Takut, Muçaraku e shqetëson atë orar pa orar në telefon, dhe ende nuk dihet arsyeja.

Debati agravoi deir në atë pikë sa moderatori Ronaldo Sharka u detyrua që ta mbyllte emisionin para kohe, pasi të ftuarit ishin gati për t’u përleshur fizikisht.

 

Artikulli paraprak77-VJETORI I ÇLIRIMIT TË SHQIPËRISË, RAMA, META DHE NIKOLLA HOMAZHE NË VARREZAT E DËSHMORËVE
Artikulli tjetër“UNË S’E HARROJ HISTORINË”/ DEPUTETI ÇELA: ENVER HOXHA NUK ËSHTË NUL, KA KONTRIBUTE NË LUFTË!