Ka nisur mbledhja e Kryesisë e Partinë Socialiste.

Vetëm pak minuta më parë ka mbërritur në selinë rozë kryeministri Edi Rama, Erion Veliaj e Arben Ahmetaj.

Mësohet se Keshillimi Kombëtar dhe fushata për zgjedhjet e 6 marsit do të jenë temat e diskutimeve.