Një 25-vjeçar është plagosur me sende të forta mbrëmjen e sotme në Kurbin.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur ne Sanxhak, teksa i riu ka marrë fraktura në disa pjesë të trupit dhe është dërguar për mjekim në Spitalin e Traumës në Tiranë.

Policia ka nisur hetimet për ngjarjen, teksa mësohet se ka disa persona të shoqëruar.